Usuwanie tapet może być niekończącą się bitwą

Nowa farba lub tapeta rewitalizuje pomieszczenie i często pozytywnie wpływa na ogólny wygląd domu. Ale droga do renowacji ścian jest często długa i trudna, szczególnie jeśli chodzi o usuwanie starej tapety. Radzenie sobie z ciasnymi narożnikami i upartym klejem zamienia tę pracę w koszmar.

 

Tradycyjne metody generują bałagan

Istnieje kilka produktów i metod do usuwania tapet, z których najczęściej używa się narzędzi do nacinania i spryskiwania wodą, aby namoczyć klej do tapet. Takie podejście jest czasochłonne, może spowodować uszkodzenie powierzchni ściany i pozostawia po sobie ogromny bałagan.

Jiffy Steamer pomaga usunąć starą tapetę szybko i schludnie

Moc pary bezpiecznie i skutecznie rozwarstwia klej do tapet, znacząco ułatwiając tym samym cały proces odlepiania starej tapety od ściany. Każda parownica Jiffy jest wykonana ręcznie i wyprodukowana w Ameryce, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, w tym przewodów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, incoloy i silikonu w ułożonym oplocie kolorowym. Każda jednostka przechodzi rygorystyczne testy wieloetapowe i jest objęta 3-letnią gwarancją.

Odpowiednie produkty