Usuwanie folii jest uciążliwe

Warsztaty samochodowe muszą zazwyczaj jak najszybciej usunąć folię okienną i folię winylową, aby klienci byli zadowoleni z ich usług. Ale proces ten jest z natury powolny i trudny, ponieważ wszystkie stare warstwy folii muszą zostać usunięte bez uszkodzenia lakieru i szyb.

 

Żyletki ograniczają produktywność biznesu

Tradycyjne metody usuwania folii winylowych, okiennych lub napisów – takie jak zdrapywanie za pomocą żyletki, używanie mieszaniny amoniaku lub lampy cieplnej – mogą powodować frustrację pracowników i dodatkowe straty czasu. Warsztaty i firmy usługowe używając anachronicznych metod narażają się na mniejszy zysk, lub nawet jego brak.

Jiffy Steamer szybko usuwa folię okienną i folię winylową

Moc gorącej pary eliminuje kleje z pojazdów, dzięki czemu ich usuwanie jest szybkie, łatwe i bezstresowe. Prasowalnica Jiffy wykonuje  tę pracę w ułamku czasu potrzebnego na nią w przypadku tradycyjnych technik usuwania folii, pomagając warsztatom i firmom usługowym zwiększyć wydajność i efektywność.

Każda parownica Jiffy jest wykonana ręcznie i wyprodukowana w Ameryce, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, w tym przewodów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, incoloy i silikonu w ułożonym oplocie kolorowym. Każda jednostka przechodzi rygorystyczne testy wieloetapowe i jest objęta 3-letnią gwarancją.

Odpowiednie produkty