Zagniecenia kładą się cieniem na zasłony... i cały pokój

Nowe lub świeżo wyprane dekoracje okienne nadają idealne wykończenie każdemu pomieszczeniu - z wyjątkiem sytuacji, gdy akcent ten jest pomarszczony. Ponadto, profesjonalni fotografowie liczą na idealnie gładkie tło, aby dostarczać klientom wysokiej jakości zdjęcia.

 

Prasowanie przysparza dodatkowych obowiązków

Prasowanie zasłon i innych dekoracji jest trudne, zajmuje dużo czasu i często nie wygładza wszystkich zagnieceń. Ponadto ciepło z żelazka kruszy włókna, co z biegiem czasu może powodować, że zasłony i inne dekoracje będą wyglądać na stare i zniszczone.

Jiffy Steamers szybko i łatwo usuwają zagniecenia z zasłon i dekoracji

Jiffy Steamers są łatwą, skuteczną i szybką alternatywą dla tradycyjnego prasowania, dzięki czemu zasłony i inne dekoracje nie będą pomarszczone. Zasłony można gładzić za pomocą pary bez zdejmowania ich z karnisza, używając parownicy jako pionowe żelazko parowe. W przeciwieństwie do żelazek, para nie deformuje układu włókien, przedłużając tym samym żywotność tkanin. Każdy steamer do prasowania Jiffy jest wykonany ręcznie i wyprodukowany w Ameryce, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, w tym przewodów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, incoloy i silikonu w ułożonym oplocie kolorowym. Każda jednostka przechodzi rygorystyczne testy wieloetapowe i jest objęta 3-letnią gwarancją.

Odpowiednie produkty