Peruki zasługują na najlepszą opiekę

Peruki są czymś więcej niż dodatkiem. Kręcone czy proste, krótkie czy długie, zadbane włosy pomagają osiągnąć styl, do którego się dąży, bądź budują pewność siebie w obliczu choroby. Podobnie jak regularne włosy, peruki wymagają odświeżenia i pielęgnacji, aby zachować świeży, reprezentacyjny wygląd

Lokówki są niepraktyczne

Lokówki i prostownice są popularnymi metodami stylizacji włosów, ale wytwarzane przez nie suche ciepło nie może być używane na syntetycznych perukach. Może to spowodować uszkodzenie włókien, co sprawia, że peruka wygląda na zużytą i zaniedbaną.

Jiffy Steamer bezpiecznie kształtuje, modeluje i pielęgnuje peruki

Parownice Jiffy to szybki i skuteczny sposób na rewitalizację suchych, zużytych i kręconych syntetycznych peruk. Różnorodne syntetyczne peruki pozwalają użytkownikowi eksperymentować z różnymi stylami i są przydatnym narzędziem dla każdej kreatywnej stylistki włosów. Ponieważ peruki syntetyczne posiadają pamięć ułożenia, mogą łatwo utrzymywać swój kształt, dopóki nie zostaną ponownie poddane działaniu pary wodnej lub stylizacji. Każda parownica Jiffy jest wykonana ręcznie i wyprodukowana w Ameryce, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, w tym przewodów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, incoloy i silikonu w ułożonym oplocie kolorowym. Każda jednostka przechodzi rygorystyczne testy wieloetapowe i jest objęta 3-letnią gwarancją.

Odpowiednie produkty