Klientom zależy na jakości odzieży i bezpieczeństwie

Klienci kupujący odzież oczekują od punktów handlowych, że będą one oferować szeroki wybór modnych, najwyższej jakości ubrań prezentowanych w atrakcyjny sposób. W tym dynamicznym przemyśle nie ma po prostu czasu do stracenia i nie ma miejsca na niedopatrzenia związane ze złą ekspozycją asortymentu. Dodatkowo, w zwiazku z aktualnym zagrożeniem epidemiologicznym w kraju, niezwykle ważne jest zapewnienie klientów o bezpieczeństwie dokonywanych przez nich zakupów. Dlatego też konieczne jest jak najczęstsze dezynfekowanie przymierzanego asortymentu.
 

Inne metody nie są tak skuteczne i niezawodne

Pomarszczona odzież sklepowa równa się zazwyczaj niesprzedanej odzieży. Ale nie wszystkie metody usuwania zagnieceń są bezpieczne dla asortymentu, lub wystarczające, aby działać wystarczająco szybko. Tradycyjne prasowanie kruszy włókna w tkaninie, a większość innych parownic odzieżowych nie ma trwałości i niezawodności potrzebnej do codziennego dbania o duże ilości towaru. 

Co więcej parownice Jiffy nie tylko usuwają zagniecenia z ubrań, ale również stanowią doskonałą metodę dezynfekcji odzieży. Eksperci i lekarze potwierdzają (Medonet 2020), że parownica może skutecznie usuwać koronawirusa m.in. z ubrań. Jest to nie tylko wygodny i szybki sposób pozbycia się drobnoustrojów, ale również jedyny sposób odkażania odzieży, który można przeprowadzić w obecnosci klienta w sklepie. Klienci na pewno poczują się pewniej robiąc zakupy w miejscu, w którym już na pierwszy rzut oka widać, że przestrzegane są starannie wszelkie zalecenia sanitarne.

Specjaliści preferują Steamery Jiffy w procesie przygotowania odzieży do sprzedaży

Wykorzystując moc czystej pary, parownice do ubrań Jiffy szybko usuwają zmarszczki z ubrań, skracając czas przygotowania ich do ekspozycji. Para jest całkowicie bezpieczna dla tkanin, odprężając włókna, zamiast je kruszyć. Każda parownica Jiffy jest wykonana ręcznie i wyprodukowana w Ameryce, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, w tym przewodów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, incoloy i silikonu w ułożonym oplocie kolorowym. Każda jednostka przechodzi rygorystyczne testy wieloetapowe i jest objęta 3-letnią gwarancją. Zapewniamy ponadto profesjonalną obsługę klienta biznesowego.