Zagniecenia nie biorą wakacji

Wszyscy podróżujący zmagają się z zagnieceniami w ubraniach. Są one tak częste jak opóźnienia lotów, a schludność naszej odzieży może zmienić rezultat podróży służbowej i przyczynić się do osiągnięcia właściwego wrażenia na partnerach biznesowych

Prasowanie zajmuje cenny czas i przestrzeń

Spójrzmy prawdzie w oczy: praktycznie niemożliwe jest podróżowanie z żelazkiem. A poza tym są ważniejsze rzeczy niż prasowanie ubrań – przygotowanie się na ważną prezentację, nauka na duży egzamin – dzięki poręcznemu streamerowi jesteś w stanie uprasować koszulkę czy marynarkę nawet na zagłówku w samochodzie.

Specjaliści preferują steamery Jiffy w procesie przygotowania odzieży do sprzedaży

Wykorzystując moc czystej pary, parownice Jiffy szybko usuwają zmarszczki z ubrań, skracając czas przygotowania ich do ekspozycji. Para jest bezpieczna dla tkanin, odpręża włókna, zamiast je kruszyć. Każdy steamer do ubrań Jiffy jest wykonany ręcznie i wyprodukowany w Ameryce, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, w tym przewodów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, incoloy i silikonu w ułożonym oplocie kolorowym. Każda jednostka przechodzi rygorystyczne testy wieloetapowe i jest objęta 3-letnią gwarancją.