Pomięte ubrania psują nasz wizerunek

Znalezienie wygodnych, stylowych ubrań na wszystkie okazje w życiu wymaga zarówno czasu, jak i pieniędzy. Jednak brak odpowiedniej troski o nie wystarczy, by zniweczyć tę inwestycję. Zagniecenia na ubraniach potrafią popsuć ważne momenty. Od wyjątkowych okazji, takich jak rozmowy kwalifikacyjne lub pierwsze randki, po codzienne spotkania. Niechlujne, pomarszczone ubrania mogą zburzyć zaufanie i zaprzepaścić tak ważne pierwsze wrażenie.

Prasowanie szkodzi tkaninom w miarę upływu czasu

Prasowanie nie tylko jest kłopotliwym i czasochłonnym procesem, ale może również stopniowo niszczyć włókna tkanin. Przedstawione obok obrazy pokazują powiększoną próbkę wełny po jednej minucie prasowania przy użyciu odpowiedniego ustawienia temperatury i najwyższej jakości żelazka mieszkalnego. Już po jednej krótkiej sesji prasowania włókna tkaniny mogą wydawać się zniekształcone i zmiażdżone.

Jiffy Steamer szybko i łatwo usuwa zagniecienia z ubrań.

Wykorzystując moc czystej pary parownice domowe Jiffy usuwają zagniecenia z ubrań szybciej i wydajniej, niż ma to miejsce w procesie prasowania. Ponadto para jest bezpieczniejsza dla większości tkanin niż gorące żelazko. Para wodna odpręża włókna, zamiast je kruszyć. Każda parownica do ubrań Jiffy jest wykonana ręcznie i wyprodukowana w Ameryce, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, w tym przewodów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, incoloy i silikonu w ułożonym oplocie kolorowym. Każda jednostka przechodzi rygorystyczne testy wieloetapowe i jest objęta 3-letnią gwarancją.