Noszenie kapelusza to manifest osobowości

Kapelusze podkreślają charakter i indywidualność osoby. Źle ukształtowany lub niewłaściwie pielęgnowany kapelusz może mieć odwrotny skutek

 

Nie ma realnych alternatyw

Pomimo powracającej popularności kapeluszy, istnieje stosunkowo niewiele dostępnych metod, które sprawią, że nakrycia głowy będą wyglądać świeżo i modnie. W przeszłości kapelusznicy często używali czajników kuchennych trzymanych nad kuchenką, aby wytworzyć parę do blokowania i kształtowania czapek, ale ta metoda jest zarówno niepraktyczna, jak i wysoce niedoskonała.

Jiffy Steamer jest najlepszym przyjacielem sklepu z kapeluszami

Jiffy Steamer to ekspert w zakresie pielęgnacji kapeluszy. W końcu geneza powstania firmy jest ściśle związana z nakryciami głowy i ich pielęgnacją. Steamery Jiffy wytwarzają obfitość oczyszczonej pary, która zawiera dokładnie taką ilość wilgoci, aby usuwanie śladów po pakowaniu, zagnieceń z pasm kapeluszy i innych niedoskonałości było łatwe i przyjemne. Każdy prasowacz parowy Jiffy jest wykonany ręcznie i wyprodukowany w Ameryce, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, w tym przewodów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, incoloy i silikonu w oplocie kolorowym. Każda jednostka przechodzi rygorystyczne, wieloetapowe testy i jest objęta 3-letnią gwarancją.

Odpowiednie produkty