Pomarszczony obrus, czy bieżnik nie wygląda schludnie i może stanowić powód do wstydu

Jest tak wiele spraw do przemyślenia, gdy prowadzisz restaurację lub urządzasz spotkanie w domu. Odpowiedni wygląd pomieszczeń i stołów jest kluczem do sukcesu. Ostatnią rzeczą, którą gospodarze chcą się martwić przy ważnych okazjach i klientach, są goście jedzący wprost z nieschludnych obrusów. W obecnych czasach odpowiedni wygląd miejsca jest równie ważny, co jakość serwowanego jedzenia.

 

Prasowanie nie wchodzi w grę

Użycie żelazka do wygładzenia dekoracji stołowych jest pracochłonne i kłopotliwe. Restauracje z dziesiątkami stołów nie mają czasu i miejsca do stracenia. A poświęcając energię na przygotowywanie posiłków i sprzątanie, kto ma jeszcze ochotę na prasowanie?

Jiffy Steamers szybko i łatwo usuwają zmarszczki z obrusów

Parownice do prasowania Jiffy są lepszą i skuteczniejszą alternatywą dla prasowania, dzięki czemu obrusy nie są pomarszczone. Obrusy można wygładzać bezpośrednio na stole, oszczędzając czas i energię. W przeciwieństwie do żelazek, para nie zmiażdży ani nie spali większości tkanin obrusowych. Każda parownica Jiffy jest wykonana ręcznie i wyprodukowana w Ameryce, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, w tym przewodów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, incoloy i silikonu w ułożonym oplocie kolorowym. Każda jednostka przechodzi rygorystyczne testy wieloetapowe i jest objęta 3-letnią gwarancją.