Wygląd ma znaczenie

Niezależnie od tego, czy urządzasz nowy dom, czy po prostu zmieniasz tapicerkę na sofie, dbałość o wykończenie będzie miała znaczenie. Będąc w branży, projektanci wnętrz, producenci mebli i sprzedawcy mebli wiedzą, że klienci oczekują doskonałości.

Nieefektywne metody marnują czas i pieniądze

Nie warto czekać! Oczekiwanie na to, że zagniecenia same wyprostują się z nowej kanapy, czy obić foteli jest stratą czasu. Nie wspominając już o braku pełni zadowolenia z zakupionych przedmiotów.

Specjaliści od mebli preferują Jiffy Steamer dla odpowiedniego tapicerowania

Parownice Jiffy to szybkie, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie do pielęgnacji tapicerki i usuwania zagnieceń. W przypadku stosowania w meblach zbudowanych z pianek o wysokiej sprężystości, prasowanie parą wodną przywraca gęstość i sprężystość materiału, zapewniając nowe życie siedzeniom lub oparciom. Ciepłe, wilgotne grzanie pary wodnej sprawia, że skóra i winyl są bardziej elastyczne. Po ochłodzeniu materiału kurczą się, tworząc ścisłe, czyste dopasowanie wokół ramy. Ponadto para szybko i bezpiecznie usuwa zagniecenia z poduszek, narzut i obić. Każdy steamer parowy Jiffy jest wykonany ręcznie i wyprodukowany w Ameryce, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, w tym przewodów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, incoloy i silikonu w oplocie kolorowym. Każda jednostka przechodzi rygorystyczne, wieloetapowe testy i jest objęta 3-letnią gwarancją.

Odpowiednie produkty