Dywan dodaje stylu i wygody wnętrzom

Nie ma nic bardziej odprężającego, jak spędzanie wolnego czasu na zabawie z dziećmi lub zwierzętami domowymi na podłodze wyłożonej wykładziną. Wybór najlepszego sposobu zainstalowania jej może jednak być mniej przyjemny.

 

Inne metody instalacji mogą nadwyrężyć portfel i plecy

Zatrudnienie specjalisty do instalowania nowych wykładzin jest wygodne, ale koszt jego pracy może nie mieścić się w zakładanym budżecie. Metody „zrób to sam”, wymagają długich okresów niewygodnego klęczenia lub pochylania się, szczególnie w przypadku instalacji w dużych pomieszczeniach.

Jiffy Steamers to spełnienie marzeń majsterkowiczów

Parowniki Jiffy rozluźniają i rozciągają wykładziny i dywany, aby ułatwić ich położenie. Moc pary jest również przydatna długo po instalacji, usuwając wgniecenia w dywanach pozostawionych przez meble po przemeblowaniach. Każda parownica Jiffy jest wykonana ręcznie i wyprodukowana w Ameryce, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, w tym przewodów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, incoloy i silikonu w ułożonym oplocie kolorowym. Każda jednostka przechodzi rygorystyczne testy wieloetapowe i jest objęta 3-letnią gwarancją.

Odpowiednie produkty