Dezynfekcja tekstyliów

Główną funkcją parownicy jest zazwyczaj prasowanie, ale JiffySteamer sprawdzi się również doskonale w dezynfekcji materiałów tekstylnych. Wirusy, baterie i roztocza nie mają szans z zetknięciu z działaniem pary wodnej. Zabezpiecz swój dom, czy miejsce pracy w naturalny i nieinwazyjny sposób.

Czyszczenie parowe tekstyliów jest skuteczne i bezpieczne.

Większość wirusów (w tym koronawirus), baterii i roztoczy ginie w wysokich temperaturach. Dlatego też odkażanie odzieży i tekstyliów może stać się w obecnych czasach jedną z kluczowych funkcji urządzenia. Gorąca para wodna likwiduje nie tylko drobnoustroje, ale także nieprzyjemne zapachy, powodując, że odzież wygląda i pachnie jak prosto z fabryki. Jest to najszybszy nieprzemysłowy sposób na dezynfekcję materiałów tekstylnych, a ze względu na brak jakiejkolwiek chemii uczestniczącej w procesie steamerowania również jedyny sposób pozwalający na odkażanie tekstyliów w obecności klienta. Klienci na pewno poczują się też pewniej robiąc zakupy w miejscu, w którym już na pierwszy rzut oka widać, że przestrzegane są starannie wszelkie zalecenia sanitarne.

Jiffy Steamer to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie w zakresie usuwania roztoczy kurzu.

Roztocza powodują, że alergie i astma są nie do zniesienia. W domu mogą istnieć setki milionów roztoczy kurzu – prawie 100 000 roztoczy może żyć tylko na jednym metrze kwadratowym dywanu. Roztocza stanowią główny czynnik wywołujący alergie i ataki astmy i stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia, zwłaszcza dzieci.Odkurzanie może pozostawić aż do 95% istniejących już roztoczy, ponieważ mogą one egzystować głęboko w wykładzinach, poduszkach, dywanach i futrach, gdzie zwykły odkurzacz nie ma szansy dotrzeć.

Para z prasowalnic Jiffy zabija nawet 100% roztoczy kurzu w kontakcie z nimi. Eliminowanie roztoczy neutralizuje potencjalne przyczyny alergii i ataków astmy. Gorąca para bezpiecznie penetruje powierzchnie pościeli, poduszek, obić meblowych, futer, dywanów i większości innych miejsc, w których roztocza kurzu czają się. Używanie pary jest całkowicie bezpieczne zarówno dla Twojej rodziny, jak i dla środowiska, ponieważ nie wydzielają się wtedy żadne chemikalia, ani inne szkodliwe substancje  – wyłącznie czysta, zdrowa para. Każda parownica Jiffy jest wykonana ręcznie i wyprodukowana w Ameryce, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, w tym przewodów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, incoloy i silikonu w ułożonym oplocie kolorowym. Każda jednostka przechodzi rygorystyczne testy wieloetapowe i jest objęta 3-letnią gwarancją.