Czyszczenie płytek jest uciążliwą pracą

To, co wydaje się łatwym zadaniem, może szybko przerodzić się w koszmar, gdy uparte plamy i brud nie chcą zejść z czyszczonych powierzchni. Ponadto bakterie lubią przebywać na wilgotnych powierzchniach, szczególnie w fugach, tworząc w domu niezdrowe środowisko.

 

Regularne środki czyszczące powodują dodatkową pracę i zanieczyszczają dom

Każdy środek do czyszczenia twardych powierzchni reklamuje się jako najlepszy produkt do tego zadania. Ale nie wszystkie z nich są skuteczne, a koszt zakupu różnych środków do różnych powierzchni może wygenerować niemałą sumę. Pewnikiem w przypadku większości środków czyszczących, jest mnóstwo substancji chemicznych, które wpływają na jakość powietrza w domu. Produkty te mogą być szkodliwe szczególnie dla dzieci i zwierząt domowych.

Jiffy Steamer sprawia, że czyszczenie płaskich powierzchni jest szybkie i łatwe

Dzięki specjalnej szczotce z głowicą parową prasowacze parowe Jiffy świetnie nadają się do czyszczenia zaschniętych zabrudzeń oraz plam na płytkach i fugach. Żadne chemikalia, ani aerozole nie są konieczne – para wodna zabija niemal wszystkie bakterie w bezpośrednim kontakcie. Każda parownica Jiffy jest wykonana ręcznie i wyprodukowana w Ameryce, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, w tym przewodów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, incoloy i silikonu w ułożonym oplocie kolorowym. Każda jednostka przechodzi rygorystyczne testy wieloetapowe i jest objęta 3-letnią gwarancją.