Eksperci od pary wodnej

Dzięki ciężkiej pracy tysięcy pracowników Jiffy przekształciło się w największego (a jednocześnie najstarszego na świecie) producenta urządzeń parowych. Mamy się przy tym czym pochwalić - parownica i sam proces prasowania parą to nasze wynalazki.

Jesteśmy znani na całym świecie

Działamy na ponad 53 rynkach zagranicznych i wspiera nas ponad 1000 globalnych dealerów. Dziesiątki modeli Jiffy można znaleźć niemal wszędzie – od komercyjnego handlu odzieżą, przez użytkowników domowych, po różne branże specjalistyczne.

Wartości rodzinne stanowią rdzeń marki Jiffy z czterema pokoleniami aktywnie zaangażowanymi w działalność firmy.

Ale sama długowieczność nie jest głównym motorem sukcesu Jiffy. Markę wyróżnia spośród konkurentów niezmienne zaangażowanie w obsługę klienta. Jiffy reaguje na opinie klientów i od 1940 roku nieustannie udoskonala swoją linię produktów. Firma nadal znajduje nowe, innowacyjne sposoby promowania lepszego życia przy pomocy pary.

Jakość konstrukcji i designu

Jiffy nie idzie na żadne kompromisy w zakresie inżynierii i konstrukcji swoich produktów. Stal nierdzewna, odlew aluminiowy, mosiądz obrabiany, miedź, incoloy, silikonowe oploty, czy przewody oznaczone kolorami  – wszystkie te komponenty można znaleźć w produktach Jiffy. Te wysokiej jakości materiały po prostu nie występują w produktach konkurencji.

Po 52-etapowym procesie montażu każda jednostka przechodzi rygorystyczne, kompleksowe testy jakości przed opuszczeniem fabryki Jiffy. Oferujemy najlepszą w branży, trzyletnią gwarancję na swoje produkty, dając klientom jeszcze więcej pewności co do jakości urządzeń sygnowanych logiem Jiffy.