Niezbędna pomoc w pracowni hafciarskiej

Steamer Jiffy jest niezbędnym wyposażeniem profesjonalnej hafciarni, sprzętem idealnym do wykańczania produktu po wyszyciu haftu.

Twój sprzymierzeniec w hafciarni

Steamer Jiffy jest niezbędnym wyposażeniem profesjonalnej hafciarni, sprzętem idealnym do wykańczania produktu po wyszyciu haftu. Nie ma drugiego takiego urządzenia, które równie szybko i skutecznie – po pierwsze usunie z wyrobu ślad po naciągnięciu obręczy tamborka, a po drugie oczyści haft z resztek rozpuszczalnych flizelin i hydrofolii. Po trzecie wreszcie, w odświeżaniu zdefasonowanej w trakcie upinania na maszynie odzieży, nie ma sobie równych.

Bez śladów po tamborku na materiałach

Haftowanie dzianin, polarów, polówek z lacosty lub cienkich i delikatnych tkanin wymaga umiejętnego upięcia materiału na tamborku. Zakończenie haftowania nie oznacza jednak końca pracy. Ślad odciśnięty po tamborku należy jeszcze usunąć nie uszkadzając haftu. Korzystanie ze steamera w trakcie tego procesu jest najszybszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniem. Wystarczy przyłożyć dyszę parową do pogniecionego materiału, a wszystkie zagniecenia po chwili znikną. Wyprasowanie w ten sposób koszuli z haftem dla ważnego klienta jest również kilkukrotnie szybsze od tradycyjnych metod. Szkoda czasu i energii na przestoje związane z używaniem deski do prasowania.

Żelazko może zaprzepaścić efekty żmudnej pracy

Wszystkie hafciarnie wiedzą doskonale, że żelazko nie służy haftom. Nici poliestrowe łatwo jest nim przepalić niszcząc ostatnie minuty, czy nawet godziny pracy. Natomiast para wodna jest całkowicie bezpieczna dla tkanin i dzianin, odpręża włókna, zamiast je kruszyć. Każda parownica Jiffy jest wykonana ręcznie i wyprodukowana w USA, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, w tym przewodów ze stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, incoloy i silikonu w ułożonym oplocie kolorowym (?). Każdy produkt przechodzi rygorystyczne testy wieloetapowe i jest objęty 3-letnią gwarancją. Zapewniamy ponadto profesjonalną obsługę klienta biznesowego.